web: profikarkas.com.ua    email: info@profikarkas.com.ua    tel: (044) 344-35-70

Отзывы: Зиновий Юрьевич, предприниматель


Хочу поділитися з вами своїм досвідом роботи з Профікаркас. Розкажу все по порядку. Дуже сподобався мені будинок Z26. Такий як мені потрібний, і змінювати майже нічого не потрібно. Збудований якісно – вже котрий рік господарі задоволені. Від них і дізнався про компанію Профікаркас. 

Тут у межах запланованого бюджету мені запропонували непогані рішення по матеріалах та конструктиву.

Окремо хочу сказати про зручну форму оплати – сплачував частинами, тільки за виконаний етап робіт після підписання актів. Не потрібно було одразу викладати велечезні суми наперед.

 Будинок отримав таким, як я його уявляв – вдячний за якісну роботу!  Дуже задоволений роботою менеджера Олександра та прораба – завжди на звя’зку, завжди все докладно розкажуть, покажуть, що було зроблено і чому саме так.

Були й деякі недоліки, не без цього, але небагато.  1) Були проблеми з фундаментом: завезли під виглядом піску будівельне сміття. Але провина компанії тут часткова, підвів постачальник, який завіз ці відходи, він же і вивозив їх з майданчика півтора місяці, що призвело до простою будівництва. Вдруге завезли нормальний пісок. 2) Кошторис був збільшений на 20%. Але це не провина компанії — як раз під час будівництва ціни росли як гриби після дощу, будівництво припало на такий складний час, з цим нічого не поробиш. 

Будівництво погрібу та гаражу біля будинку також замовив в Профікакрас – сподобалась робота компанії. Раджу.

P.S. Всі фотографії будівництва дивіться в цьому альбомі.

   web: profikarkas.com.ua    email: info@profikarkas.com.ua    tel: (044) 344-35-70