01 Висока швидкість будівництва

Всього 6 місяців з початку будівельних робіт до уведення в експлуатацію

Етапи будівництва:

 1. Розробка проєктних рішень
 2. Підготовка та утверждення кошторису — 2 тижні
 3. Підписання договору, утвердженя графіку оплат, термінів виконання робіт
 4. Виробництво домокомплекту на заводі — покрівельних конструкцій, перекриттів, стін з чорновою зовнішньою та внутрішньою обробкою, вікнами. Паралельно відбувається підготовка території до будівельних робіт, заливка фундаменту — 1.5 місяці
 5. Монтаж домокомплекту — 5-15 днів. 
 1. Покрівельні, інженерні, обробні роботи в будівлі (з чистовою обробкою включно) - 4 місяці
 2. Ландшафтний дизайн, дизайн інтер'єрів
 3. Уведення будівлі в експлуатацію

Фото

* - усі вказані етапи виконуються в Києві та Київській області. Етапи для інших регіонів обговорюються індивідуально.

Міжнародні стандарти якості

02 Мінімум витрат на утримання будівлі,
більше ресурсів для розвитку бізнесу

 • Професійне проєктування:
  із застосуванням європейських правил енергоефективності, відповідність українським ДБН
 • Матеріали перевірених виробників: відповідність стандартів ISO, EC
 • Профільні спеціалісти
  для кожного етапу робіт. Авторський нагляд
 • Досвід будівництва
  в Україні та Європі більше 10 років
 • Гарантія на побудований будинок 10 років

Низькі витрати на опалення та охолодження будівлі 03

Збільшення прибутку завдяки зниженню
витрат на опалення та охолодження

Зниження енергоспоживання завдяки:

 • Теплим стінам
 • Теплим вікнам і покрівлі
 • Герметичності будівлі зсередини
 • Системі вентиляції згідно сучасним європейським стандартам енергоефективності

Важливо знати

Український національний стандарт теплопровідності стіни житлового будинку: K = 0,3 Вт/(м2•°C). Це означає для 1 м2 стін, тепловтрати складуть 26,37 кВт/ч. До стін Профікаркас = 0,23 Вт/(м2•°C), тепловтрати для 1 м2 стін складуть 19,64 кВт/ч. Відповідно опалення та охолодження будівель Профікаркас вигідніше (у порівнянні зі стандартом ДБН) на 25%

26,37 кВт/ч - 19,64 кВт/ч = 6,73 кВт/ч
6,73 кВт/ч * 24 ч. * 30 дн. = 4845,65 кВт в місяць - ваша економія.*

* - Цей розрахунок є приблизним. Точний можна зробити на основі проєкту будинку, регіону будівництва.

Приклад проєкту готелю

Пример проекта гостиницы
Вартість 3 500 000* ₴
Термін готовності 3 місяці
s: 257 м2

вартість включає в себе:

 • Виробництво конструкцій будівлі на заводі (повністю готові стінові панелі з вікнами, чорновим фасадом, чорновим внутрішнім оздобленням, перекриття, покрівельні ферми)
 • Монтаж домокомплекту
 • Покрівельні роботи
 • Фасадні роботи

* - відповідно кошторису від 15.07.2019

Бази відпочинку на основі модульних будинків

Вартість 350 000 ₴
Термін готовності 1 місяць
s: 257 м2
Планировка

Вартість включає в себе:

 • Модульний будинок
 • Вироблений та зібраний на заводі
 • Включаючи покрівлю
 • Зовнішнє та внутрішнє оздоблення під ключ
 • Розведена електрика з розетками та вимикачами
 • Обладнаний санвузол (бойлер, душова кабіна, унітаз)

Ми виконуємо

 • Проєктування
 • Добудівельна підготовка території – геологія, геодезія, інші роботи
 • Будівництво готелів, баз відпочинку
 • Уведення в експлуатацію
 • Ландшафтний дизайн

Переваги роботи з нами

Фінансова
прозорість

Усі суми, попередньо узгоджені з вами, фіксуються в договорі, кошторисі та графіку оплат

Контроль
якості

Авторський нагляд на ключових етапах. Кожен етап будівництва ви приймаєте за актом приймання-передачі

Зручний графік
оплат

Графік платежів погоджуємо разом з вами з огляду на ваші побажання

Ви замовляєте обсяг робіт, потрібний саме вам

Від виготовлення домокомплекту до будівництва будинку під ключ. Ми готові виконати будь-які роботи: від влаштування свердловини до ландшафтного дизайну для Києва та Київської області. Обсяги робіт кожного регіону обговорюються індивідуально.

Робота напряму з виробником

Власне виробництво каркасних будівель фабричного збирання, власний проєктний відділ – це гарантія термінів будівництва, гарантія якості.

Гарантія на збудовані будівлі

Після завершення будівництва ви отримаєте письмову гарантію на домокомплект – 10 років, прописану у договорі.

Виділений проєктний менеджер

Гарантія швидкого вирішення будь-якого питання під час будівництва. Розуміння ваших потреб, вибір оптимальних рішень для вас - це економія вашого часу та фінансів.

Чому краще з нами
Підбір оптимальних рішень виходячи з ваших реалій
=
Економія вашого часу

Контакти

Ви можете нам написати,
ми як мінімум допоможемо порадою

Залишайтеся на зв'язку!

Будівництво готелів, будівництво баз відпочинку

Україна багата на величезну кількість мальовничих, екологічно чистих куточків природи, а отже готельний бізнес процвітатиме. Гроші, вкладені в будівлю один раз, приноситимуть дохід довгі роки. Наше завдання — побудувати готель чи базу відпочинку таким чином, щоб окупність була швидкою, а витрати на утримання будівлі мінімальними.

Що ви отримаєте, побудувавши готель із нами

Висока швидкість будівництва

Ми пишаємося найшвидшою технологією будівництва житлових будівель. У невеликий готель (250 м2) перші постояльці зможуть в'їхати за півроку після початку робіт на ділянці. Саме будівництво каркасного готелю (коробки будівлі) на фундаменті займає лише кілька тижнів. Наша висока швидкість будівництва – це ваша швидка окупність проекту.

Висока якість будівництва

Високу якість готелю гарантують профільні спеціалісти для кожного етапу робіт, сертифіковані будівельні матеріали перевірених світових виробників, письмова гарантія на будівлю 10 років після завершення будівництва готелю. Мінуси заводського каркасного будівництва є мінімальними, оскільки фабричне виготовлення конструкцій готелю мінімізує людський фактор.

Низькі витрати на утримання каркасних готелів

Ми пишаємося вмінням будувати готелі найвищого класу енергоефективності, що відповідає найсуворішим сучасним європейським стандартам споживання енергії. Наші інженери пройшли навчання у німецькому інституті пасивного будинку, що підтверджує відповідний сертифікат. Тепер стало можливим будівництво готелю з необхідним для вас рівнем енергоспоживання для опалення та охолодження будівлі, таким, що максимально знизить витрати.

Готель або будиночки баз відпочинку, які не завдають клопоту і не "з'їдають" прибуток, це ваш додатковий дохід на розвиток бізнесу.

Будівництво міні готелів, послуги

Насамперед зазначимо, що регіон впливає на будівництво готелю. Київ та Київська область дають можливості на будівництво готелю під ключ у нашій компанії. Ми можемо запропонувати весь спектр послуг від проектування та всіх видів будівельних робіт, до влаштування ландшафтного дизайну території. Готель під ключ вигідний замовнику, оскільки все, що пов'язано з будівництвом готельного комплексу або бази відпочинку, облаштуванням території та введення в експлуатацію вирішує одна компанія, і немає необхідності відволікатися на будівництво. Цей час у замовника звільняється на інші питання запуску бізнесу.

Контролювати те, що відбувається на будівельному майданчику, ви можете віддалено. Про те, як відбувається будівництво готелю, фото чи відео звіти дають повне уявлення.

У деяких регіонах ми зможемо лише спроектувати та змонтувати коробку будівлі на вже готовий фундамент у лічені дні; решту робіт замовник повинен буде виконати самостійно.

Вартість будівництва готелю

На Полтавщині будівництво міні готелю (площа 257 м2) готельно-ресторанного комплексу "Лубенська слобода" ми здійснили лише за 3 місяці. За цей період було виготовлено домокомплект усієї будівлі, виконано його монтаж на ділянці, виконано покрівельні, фасадні роботи. При чому стіни готелю на заводі були виготовлені з вікнами, чорновим внутрішнім оздобленням та чорновим зовнішнім оздобленням. Ще через 3 місяці господар самотужки завершив будівництво готелю. Вартість робіт, які виконала наша компанія, на той момент становила 3500000 грн. Загалом у цьому комплексі ми збудували 4 об'єкти загальною площею 1057 м2. Господарське приміщення, зона відпочинку та 3 перголи, крім самого готелю. Ціна в кожному випадку буде індивідуальною, вона формується на підставі проекту готелю та залежить як від об'єктивних факторів – геологічних та геодезичних особливостей території, умов логістики, так і побажань замовника до архітектури будівлі, будівельних, оздоблювальних матеріалів.

Проекти готелів

Проект готелю розробляються також індивідуально, оскільки завжди залежать від вимог бізнесу замовника — швидкості окупності, рентабельності. Це може вплинути не тільки на вибір технології будівництва готелю, на вибір будівельних матеріалів та інженерних рішень, але і на архітектурний вигляд, форму, планування будівлі. Тому типові проекти готелів мало виправдані.

Як замовити будівництво готелю

Будівництво готелю замовити можна будь-яким способом, заповнивши форму зворотного зв'язку, розміщеного вище, зателефонувавши нам, написавши на e-mail. Весь клопіт ми беремо на себе, для вас будівництво готелю пройде непомітно. Відгуки будуть найкращим підтвердженням якості будівельних робіт.

Бази відпочинку на основі модульних будинків

Окремою пропозицією є будівництво баз відпочинку на основі модульних будинків.

Модульні будинки характеризуються дуже коротким терміном виготовлення повною готовністю до проживання після завершення їх виготовлення на заводі мобільністю.

Такий будиночок із заводу на територію бази відпочинку доставляється з готовими фасадами, вікнами, покрівлею, внутрішньою чистовою обробкою. За бажання можна навіть встановити сантехніку у сан вузлі. На місці потрібно підключити будинок до комунікацій, встановити меблі, що займає кілька днів, навіть якщо це вся база відпочинку.

Будівництво баз відпочинку, послуги

Проєктування бази відпочинку – це перший етап будівництва. Оскільки ми пропонуємо скористатися типовими проєктами модульних будинків, проєкт бази відпочинку зводиться до створення генерального плану території забудови. Такий ген план вигідно одразу передати ландшафтному дизайнеру, який на його підставі розробить проєкт благоустрою території: освітлення, поливання газонів, доріжки та насадження. Тому неможливо передбачити типові проєкти баз відпочинку на основі модульних будинків. Кожен проєкт залежатиме від особливостей території забудови. Для розробки індивідуального проєкту такої бази відпочинку замовнику необхідно надати геодезичну зйомку території забудови.

Коли проєкт готовий, ми розпочинаємо виготовлення модульних будинків на заводі. Модульні будинки вже на заводі виготовляються з чистовою та зовнішньою обробкою. Тобто, ми пропонуємо готову типову комплектацію модульних будинків. Хоча частково вона може змінюватись за бажанням замовника.

Поки відбувається виробництво будиночків на заводі біля забудови необхідно влаштувати фундаменти. Фундамент для модульного будиночка потрібен найпростіший, стовпчастий. Це може зробити наша компанія, може зробити замовник самотужки, згідно нашого проєкту модульного будинку. Також необхідно забезпечити територію водопостачання, водовідведення.

Після цього слідує доставка модульних будинків на територію бази відпочинку, їх установка на готовий фундамент, підключення до комунікацій. Це триває лише кілька днів. Після чого можна завозити меблі та перших мешканців.

Від кількості модульних будиночків залежатиме швидкість будівництва бази відпочинку.

Вартість будівництва бази відпочинку на основі модульних будинків

Скільки коштує база відпочинку? Ціна залежатиме від кількості будиночків. Вартість кожного окремого будиночка вказана на цій сторінці. Якщо замовник змінює планування або комплектацію, ціна також зміниться. Відстань від виробництва – ще один фактор, який впливає на вартість будівництва баз відпочинку. Київ, Київська область найбільш вигідний у цьому відношенні регіон.

Модульні будинки відмінно підходять для усамітнення на природі далеко від міського шуму, для відпочинку на морському узбережжі, для відпочинку за містом на вихідних, – скрізь, де людині потрібно максимально відірватися від цивілізації. Саме з цією метою комплектація модульних будиночків максимально продумана.

Основні причини, чому компанія «Профікаркас» не здійснює sip будівництво:

Низька безпека матеріалу

Пінополістирол та його модифікації відносяться до класу нормальногорючих (Г3) та сильногорючих (Г4). Крім цієї «особливості», пінополістирол при плавленні виділяє окис вуглецю, чадний газ, фенол, бензол, стирол і фосген. Останній входить до конвенції щодо заборони хімічної зброї.

Немає гарантій щодо терміну служби

За терміном служби пінополістиролу немає жодних досліджень та підтверджених даних, що піддає сумніву експлуатаційні характеристики будинку з sip панелі через 20-30 років.

Погана шумоізоляція

Низька маса, відсутність "плаваючих" пар не дозволяє будинкам з СІП-панелей мати високі параметри по звукоізоляції. Використовуючи sip панель, шум, як ударний, так і повітряний, проходить по цих конструкціях, не зустрічаючи помітного опору. Таким чином, вам буде чути, як розмовляють люди на вулиці за 10 м від будинку, як зачиняються двері в дальній кімнаті, як сусід слухає музику.

Низькі показники енергозбереження

140 мм утеплювача у зовнішніх стінах сіп панелей не відповідає сучасним вимогам енергозбереження, у тому числі не відповідає нормам ДБН «Теплова ізоляція будівель». Таку товщину ви можете зустріти в 90% випадків, якщо було використано сип панель, це означає, що на опалення доведеться витрачати більше, щоб підтримувати комфортну температуру в будинку. Для порівняння, нашим клієнтам для оптимального теплового режиму в приміщенні ми рекомендуємо товщину стін 250-300 мм, особливо при можливій дуже низькій температурі зовнішнього повітря.

Неекологічність матеріалу

Клей, який використовується для будівництва для кріплення пінополістиролу до плит OSB, самі неякісні плити OSB в процесі експлуатації виділяють шкідливі для здоров'я пари формальдегіду.

Як замовити будівництво баз відпочинку

Замовити будівництво бази відпочинку можна звернувшись будь-яким способом, починаючи з фейсбуку, закінчуючи звичайним телефонним дзвінком.

Також, коли буде завершено будівництво бази відпочинку, ми будемо раді отримати відгуки від вас за будь-яким каналом комунікації.


Автор статті: Олексій Сухар, архітектор компанії Profikarkas