web: profikarkas.com.ua    email: info@profikarkas.com.ua    tel: (044) 344-35-70
Площа
от до m2
Категорії:
Дачні будинки
Заміські будинки
Поверховість:
Гараж:
Кількість кімнат:
Тип покрівлі:

Будівництво дачних будинків за каркасною технологією


Автор статті: Марина Корнієнко, архітектор компанії Profikarkas


Дачний будиночок завжди хочеться побудувати економічно, швидко і без зайвих турбот, щоб швидше можна було насолоджуватися відпочинком на дачній ділянці. Адже кожному з нас хочеться кожен вільний літній день провести на свіжому повітрі у колі друзів та близьких, а не витрачати дорогу теплу пору року на будівельний клопіт. Багато будівельних технологій вимагають великих тимчасових витрат. Будівництво дачі з кам'яних матеріалів може зайняти близько року, та й у всіх випадках такий будинок буде дорожчим за каркасний.

Німецька каркасна технологія пропонує найкраще рішення для дачі – ви отримаєте якісний будинок швидко та за вигідною ціною!

Які вигоди ви отримаєте від каркасного дачного будинку

Готовий проект 

У цьому розділі ми пропонуємо різні проекти недорогих дачних будинків площею до 100 м2. Усі ці типові проекти мають європейське походження, передбачають і європейську якість життя у такому будинку. Будинок буде зручним і раціональним у всьому! Однак за бажанням ви можете вносити індивідуальні зміни до вибраного проекту.

При будівництві будинку у нашій компанії типовий проект ви отримаєте у подарунок!

Економічний тип фундаменту 

Наші каркасні дачні будинки відрізняються малою масою, що дозволяє зводити їх на полегшених фундаментах.

Таким чином ви зможете заощадити значну частину коштів на конструкції самої основи каркасної будівлі.

Економічні стіни 

Оскільки дача має на увазі літнє проживання, її не обов'язково будувати з масивних стін, розрахованих на морозні зими. Ми рекомендуємо для дачі домокоплект МІНІ з товщиною утеплювача 150 мм. Цього цілком достатньо, щоб забезпечити комфортне літнє проживання.

Такі стіни на 15,5% дешевші за стандартні стіни з товщиною утеплювача 190 мм.

Відсутність усадки 

Усі стінові панелі будинку виготовляються у суворій відповідності до німецької технології будівництва каркасних котеджів. Це гарантує відсутність деформацій. Усе перераховане вище дозволяє проводити установку вікон і дверних прорізів каркасного будинку безпосередньо після монтажу стін на ділянці або навіть ще на заводі. 

Завдяки цьому ви менше часу витратите на будівництво.

Висока якість будинку 

Заводське складання стінових панелей і покрівельних конструкцій, точне дотримання всіх технологічних вимог гарантує високу якість та надійність вашого будинку. 

Підлоги в будинку не будуть рипіти або прогинатися, люстра не тремтітиме, будинок не стане холоднішим з часом.

Короткий срок будівництва 

Німецька каркасна технологія дозволить побудувати вашу дачу в стислий термін. Виготовлення домокомплекту на заводі займає 21 день, його монтаж на ділянці 3-5 днів. Після цього можна приступати до зовнішньої та внутрішньої обробки.

Дачу під ключ із внутрішньою обробкою ми зможемо побудувати всього за 3 – 5 місяців!!!

Легкість і економічність внутрішньої обробки 

У нашому каркасному будинку не потрібно штукатурити стіни, як у будинку з цегли або пінобетону! Стіни ідеально рівні, вони обшиті гіпсокартоном зсередини, достатньо лише зашпаклювати стики і місця саморізів, що кріплять, і можна клеїти шпалери. Економія на штукатурці досить істотна: наприклад для будинку Z7 площею 82 м2 потрібно 1800 кг штукатурки (KnaufHPStart при товщині шару 10мм). У липні 2015 р. потрібно витратити 5200 грн. на її придбання.

Все це значно скорочує час і витрати, навіть дає можливість зробити обробку самостійно!

Низька теплопровідність стін 

Чим нижча теплопровідність – тим довше будинок зберігає свою власну внутрішню температуру: прохолоду влітку і тепло взимку.

Показник, який дозволяє виміряти і порівняти теплопровідність – це коефіцієнт опору теплопередачі R. Чим він вище, тим активніше стіни опираються передачі тепла назовні, чим повільніше вони пропускають холод ззовні, тим тепліший будинок.

  • Для наших дачних стін (домокомплект Міні 150 мм) — R=5,703 м2К/Вт.
  • Для стін з газобетону (газобетон 380мм + мінеральна вата 50 мм) R=4,310 м2К/Вт.
  • Для цегляних стін (цегла 380мм + мінераловатний утеплювач 50 мм) — R=3,815 м2К/Вт.

А значить ви менше витратите коштів на кондиціювання влітку, і прогрівання будинку взимку у разі потреби.

Дуже велика кількість циклів морозостійкості

Кожен будівельний матеріал через певну кількість сезонних замерзань та розмірянь починає руйнуватися. Тому для кожного матеріалу виробники вказують кількість циклів морозостійкості, які матеріал витримує не змінюючи своїх властивостей. Зрозуміло, що чим більше таких циклів, то краще.

Щоб продовжити термін служби будинку бажано не допускати промерзання його стін, і підтримувати взимку у вашу відсутність мінімальну плюсову температуру.

Але у випадку з каркасним будинком у цьому немає потреби! Ви можете не замислюватись про наслідки експлуатації, та їздити у будинок наїздами або сезонно, при цьому, не підтримуючи певну температуру за відсутності, а витративши лише трохи часу на прогрівання будинку!

Ваша каркасна дача буде довговічною без додаткових клопотів, і витрат на її зимовий обігрів!

Всесезонність будівництва 

Каркасна технологія не має «будівельного сезону», будинок зводиться в будь-яку пору року, при температурі навколишнього середовища до -15·C. Ви можете розпочати будівництво восени та закінчити його навесні, а влітку вже відпочивати на дачі. 

Вам не доведеться витрачати дорогоцінні дні вашого літнього відпочинку на будівництво!

Сейсмостійкість 

Каркасні будинки здатні переносити навантаження до 9 балів.

Так що сміливо можете будувати собі каркасний дачний будиночок у «мальовничих» Карпатах.


Ми сподіваємося, що стільки аргументів «ЗА» каркасний дачний будинок, не залишать вас байдужими, і ви зробите вибір на користь каркасного домобудівництва!

Приклад прогулянки каркасним будинком:


   web: profikarkas.com.ua    email: info@profikarkas.com.ua    tel: (044) 344-35-70