web: profikarkas.com.ua    email: info@profikarkas.com.ua    tel: (044) 344-35-70

Наші будинки

Автор статті: Марина Корнієнко, архітектор компанії Profikarkas


Будинки гарні, але що всередині? Що всередині самої конструкції будинку? Скільки такий будинок простоїть, не створюючи проблем господарям? Це одні з найважливіших питань, відповіді на які і визначають, з ким ми будуватимемо свою мрію.

Тут важливо не скільки почути, що нам розкажуть, не скільки прочитати про будівництво того чи іншого будинку, скільки все побачити на власні очі, мати можливість поставити запитання щодо будівництва.

Тому ми свої фотоальбоми намагаємося робити так, щоб ви про все могли переконатися самостійно.

Ми показуємо вам усі етапи будівництва – від закладення фундаменту до розведення інженерних мереж

Нам важливо, щоб ви бачили нашу роботу на всіх етапах як доказ особисто нашого будівництва. Ви легко можете побачити, скільки будівельних компаній крадуть фото чужих повністю готових будинків: скористайтеся в пошуковій системі Google або Яндекс пошуком по картинці, результат покаже всі сайти, на яких зустрічається обране фото. Зайшовши на ці сайти, ви переконаєтесь, що кожна компанія видає цей будинок за свій. Коли ви бачите всі етапи будівництва та наших робітників у кадрах – у вас не залишиться сумнівів, хто є будівельником.

Ви можете оцінити якість наших робіт

Фотографії показують не всі, але багато деталей якості будівельних робіт ви зможете побачити. Наприклад, як виконані перегородки в каркасному будинку, якою є реальна товщина каркасного будинку, як виконується утеплення каркасного будинку зовні та багато іншого.

Ви можете бачити різні будівельні рішення, які ми застосовуємо

Фото демонструють, що:

  • ми можемо реалізувати різні фасадні рішення,
  • можемо монтувати інженерні комунікації будь-якої складності,
  • можемо зводити будинки як з плоскою покрівлею, так і зі складною мансардною покрівлею,
  • побудувати каркасний будинок із сауною або із зимовим садом.

Ми виконуємо будь-який тип робіт

Найрізноманітніший обсяг робіт замовляють наші клієнти – комусь потрібен не просто будинок під ключ, а будинок, у якому буде реалізовано дизайн інтер'єру, розроблений нашими фахівцями. А хтось замовляє лише монтаж домокомплекту. Все це відображають наші фотоальбоми. При цьому, ви можете переконатися, що абсолютна більшість наших клієнтів замовляють будівництво всього будинку, а не тільки монтаж домокомплекту.

Наша колекція збудованих каркасних будинків постійно зростає

Ви можете бачити не тільки збудовані будинки, а й ті будинки, які зараз в роботі. Більш того, будинки, які зводяться в даний момент, ви можете відвідати наживо, побачити власними очима будинок, що будується зсередини – що може бути переконливішим? Заповніть цю форму – і ми організуємо для вас екскурсію!

   web: profikarkas.com.ua    email: info@profikarkas.com.ua    tel: (044) 344-35-70