web: profikarkas.com.ua    email: info@profikarkas.com.ua    tel: (044) 344-35-70

Відгуки: Оксана Сліпенчук (Переятенець), дизайнер

Будівництво котеджу Z29

Про будинок в цілому

Будинок збудували у 2014 році - загалом дуже задоволені результатом! Ця зима 2015 року буде наша перша зима в цьому будинку. Тішить те, що будинок дуже теплий! При температурі 0 – +3 градуси опалення в каркасному будинку ми включаємо на мінімальну потужність, цього достатньо, щоб у будинку було тепло та комфортно! Це при тому, що вікна-двері, вікна в каркасному будинку ми зробили великі, це видно з фото.

Ось відгук у групі в Фейсбук.

35a0352c044a9573f52312d6c5bc7185.png

Про будівництво

Під час будівництва все було добре – все пройшло гладко, непередбачених ситуацій не виникало, повністю вклалися у строки. Навіть не знаю, що ще сказати, коли все добре, ніби й писати особливо нема про що. Було приємно і легко працювати з менеджером будівництва Олександром та виконробом Віктором: видно, що люди відповідально ставляться до будівництва. Велике їм спасибі!

Єдине з чим вийшло непорозуміння – з терасою. Ми спочатку ставили завдання зробити криту терасу в будинку, і вже в момент її будівництва побачили, що у робітників проєкт відкритої тераси. Почасти в цьому є й наша вина, коли приймали проєктну документацію, не звернули на це уваги. Довелося під час будівництва вносити зміни, на щастя вони обійшлися нам мінімальними витратами.

Про фінанси

Усі кошториси, що стосувалися будівництва коробки будинку, залишилися у межах. Але там, де менеджери озвучували орієнтовні ціни на інші матеріали (будинок ми замовляли з чистовою обробкою) - за фактом вони виявлялися вище відсотків на 20 - 30% - цей був той період, коли ціни починали швидко зростати. Тому наші очікувані витрати на будівництво будинку були більшими на 25% з об'єктивних причин, які не залежали від компанії. Долар на той момент уже виріс у 2 рази порівняно з початком будівництва. Завжди хочеться, щоб витрати були нижчими, але тут уже так зовнішні обставини склалися.

Висновки

Ще раз повторюся – кінцевим результатом будівництва задоволені. Каркасний будинок вийшов якісний, теплий та комфортний.

   web: profikarkas.com.ua    email: info@profikarkas.com.ua    tel: (044) 344-35-70