web: profikarkas.com.ua    email: info@profikarkas.com.ua    tel: (044) 344-35-70

Відгуки: Юрій Галім'янов, лікар

Каркасний будинок за індивідуальним проєктом

Хочу подякувати компанії Профікаркас за хорошу роботу! У них можна сміливо замовляти будівництво під ключ від проєкту до повністю запакованого будинку. Мені, на жаль, так не вдалося зробити через обмежені фінанси.

Проєкт замовляв у цій компанії індивідуальний, хлопці зробили його навіть з гарними візуалізаціями! Замовив узимку, коли немає черг до архітекторів — не помилився: врахували всі побажання, приділили часу стільки, скільки потрібно.

Навесні розпочали будівництво. Закінчили лише наприкінці літа лише тому, що фінансувати будівництво була можливість лише поетапно. Як виявилося, не найдешевша річ – хороші каркасні будинки.

Кошторис робіт не був перевищений, оплатив рівно стільки, скільки було зазначено у кошторисі

Одним словом, організовано все було гідно.

Про те, як робили плоский дах, знімали навіть фоторепортаж для якогось журналу.

Чому саме у цій компанії замовляв будівництво

Для мене дуже важливо вибирати будівельників не з чуток, а з їхньої роботи. Небезпечно вибирати в інтернеті компанію, яка будує каркасні будинки, відгуки власників, якщо є позитивні, вони можуть бути написані самою компанією. Все одно купуєш кота у мішку. Краще переплатити, але отримати добрий результат, будинок все-таки не на 1 рік будуємо. І тут мені пощастило: сусід розпочав будівництво, мені сподобалося, як ведуться роботи. Поговорив із сусідом, вирішив, що можна спробувати і самому замовити будівництво в цій організації.

До речі, Профікаркас будують вже третій будинок у Swisstown.

P.S. Сусідський будинок - це Z244.

   web: profikarkas.com.ua    email: info@profikarkas.com.ua    tel: (044) 344-35-70