web: profikarkas.com.ua    email: info@profikarkas.com.ua    tel: (044) 344-35-70
Площа
от до m2
Категорії:
Дачні будинки
Заміські будинки
Поверховість:
Гараж:
Кількість кімнат:
Тип покрівлі:
ЧОМУ МИ НЕ БУДУЄМО
БУДИНИКИ З SIP ПАНЕЛЕЙ
Детальніше
ЧИМ НАЙЛІПША КАРКАСНА
ТЕХНОЛОГІЯ?
Детальніше

Проекти каркасних будинків: з чого розпочати реалізацію?

Автор статті: Марина Корнієнко, архітектор компанії Profikarkas


Починати будівництво без проекту — крок досить необачний. Саме проект каркасного будинку забезпечує його комфорт, безпеку та надійність. При цьому важливо, щоб проект будинку, що сподобався, був адаптований під будівництво за каркасною технологією з урахуванням місцевих особливостей конкретного виробництва каркасів.

Переконатися у необхідності проекту можна спробувавши відповісти самостійно на такі питання:

  • Як вибрати найкращий переріз балок, як розрахувати габаритні розміри елементів каркасу, як правильно підібрати крок розміщення стійок, щоб стіни надійно витримували всі навантаження?
  • Як правильно визначити товщину зовнішніх стін, скільки необхідно утеплювача, щоб будинок був комфортним, а витрати за опалення розумними?

Зменшення товщини та перерізу елементів з деревини тягне за собою небезпеку будівництва холодного ненадійного будинку, який може завалитися під дією надлишкових навантажень.

Якщо навмисне завищувати параметри елементів каркасу, створюючи пристойний запас, це серйозно збільшить вартість будівництва, причому невиправдано.

Навіть досвідчені будівельники будуть готові вирішити ваші питання лише після проведення попередніх розрахунків, які й утримують проект будинку під ключ за каркасною технологією.

Ця категорія містить типові проекти котеджів різної поверховості, площі, також відсутністю або наявністю гаража. Їх поєднує виняткова практичність, стильність, ергономічність та функціональність. Якщо у нашому каталозі ви не знайшли відповідний проект, ви можете вибрати його на сайті нашого партнера Z500.

Будь-які представлені готові проекти будинків для каркасного будівництва можуть бути змінені під ваші потреби. Якщо ж у вас нестандартні побажання, наші архітектори створять вам індивідуальний проект каркасного будинку.

Приємним доповненням до замовлення будівництва будинку в нашій компанії стане подарунок у вигляді будь-якого типового проекту, що сподобався, незалежно від того знайшли ви його на нашому сайті або на сайті Z500.

При обмеженості у фінансах рекомендуємо вибирати проекти будинків, дешеві при будівництві. Їх можна дізнатися за такими характерними особливостями:

  • Загальна площа котеджу. Великий будинок коштуватиме подорожчанням його реалізації. На практиці досить комфортно сім'ї із 4 осіб живеться в будинку площею від 120 м2.
  • Велику вартість на 1 м2 облаштування інтер'єру з усіх приміщень мають санвузли та кухня. До цих приміщень необхідно забезпечити підведення вентиляційних, каналізаційних, водопровідних систем з монтажем необхідного обладнання, а також укладання керамічної плитки є дорогими. З метою економії важливо вибирати невелику площу цих приміщень та розташування їх у безпосередній близькості.
  • Форма будівлі. Найвигіднішими є прості у плані будинки. Будь-які доповнення у вигляді колон, еркерів, веж, зимового саду або камінів вимагатимуть більшої кваліфікації робітників та збільшення фінансів. До того ж складні інтер'єри вимагатимуть збільшення витрат на їх обігрів.
  • Щоб заощадити, вибирайте гараж, вбудований у будинок. Це значно дешевше за той гараж, що стоїть окремо. Все через спільну з будинком покрівлю і мінімум однієї стіни. Прийнятним варіантом буде організація замість гаража навісу. Але таких умов зберігання, як гараж із гарною вентиляцією, навіс звичайно не забезпечить.
  • Конструкція покрівлі. Будівництво покрівлі – один із найдорожчих етапів будівництва будинку. Зі збільшенням кількості скатів та люкарен збільшується і собівартість.
  • Поверховість котеджу. Пам'ятайте, що найвигіднішим буде мансардний будинок, а найдорожчим – одноповерховий.
  • Наявність підвалу в будинку загрожує серйозними витратами при виконанні земляних робіт, що збільшують загальний кошторис до 30%. Саме недорогі проекти будинків (Київ) розраховуються без влаштування підвалу.

Озброївшись нашими рекомендаціями, можна вибрати оптимальний варіант!

Приклади вже збудованих будинків за нашими проектами Z244, Z7:Бажаємо вам приємного перегляду, усвідомленого вибору та приємного втілення вашої мрії!

   web: profikarkas.com.ua    email: info@profikarkas.com.ua    tel: (044) 344-35-70